Pur Yüzey Pvc zemin kaplama

Pur Yüzey Pvc zemin kaplama,Yoğun trafiğe sahip zeminler için ideal bir zemin kaplama çeşididir. Zemine döşendikten sonra çukurlaşmaya,aşınmaya ve hepsinden önemlisi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Pvc yer kaplama'nın özelliği olan kapalı hücreli köpük tabanı sayesinde gürültü ve sesin etkisini azaltır ve her adımı yumuşatarak sessiz ortamlar sağlar.  Ses azaltma özelliğinin yanında elektirklenmeyi emme özellikleri de vardır.Antibakteriyel ,Antistastik,Endüstriyel Pvc  Zemin kaplamanın yüzeyi özel olarak güçlendirilmiştir bu sayede ömür boyu cila ve benzeri bakım gerektirmez.Pvc zemin kaplama fiyatı uygundur kolay döşenir ve ayrıca temizlenmesi bakımı çok basittir geniş renk çeşitleri vardır.

Pvc zemin kaplama yüzeyi özel Poliüretan PUR tekniği ile güçlendirilmiştir, Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar. PUR YÜZEY PVC ZEMİN KAPLAMA pek çok avantajı vardır. Pvc zemin kaplaması Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz

Zemin döşemesine yeni bir boyut kazandıran pvc zemin kaplama nedir? Bu tip kaplama 20. yüzyıl ile birlikte hayatımıza giren Avrupai yaşam tarzlarından yer döşemesinde kullanılan plastik yapıdır. Birtakım bileşenlerden oluşan yapı önce eritilerek sonra da şekil verilip ve bu şeklini koruması için sertleştirilen malzemeden oluşmaktadır. Oldukça kullanışlı olan yapı uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaya devam edilmektedir. Her doku ve tasarımdan oluşan kaplama herkesin zevkine uygun modeller üretmeye de devam etmektedir.
Evlerimiz veya iş yerlerimizin iç tasarımı sürekli değişirken, zemin kaplama konusunda da bu olmuştur. Beton evlerle birlikte, zeminlerde beton yapılmıştır. Ancak bu kişilere sürekli tozlu ve kışın oldukça soğuk bir ortam sunmuştur. Bu da kişilerin sağlığını kötü etkilemiştir. Beton sonrası mozaik veya mermer, zemin kaplaması olarak kullanılmıştır. Ancak bu da hem estetik olmamış hem de kışın soğuk ortamı yine insanların önüne sunmuştur. Ağaç kaplamalar ise tamamen fiyasko olmuştur. Ağaçların arasında boşluk olduğu için tabanda pislik birikmiş. Bu pislikler herhangi bir hava hareketinde insanların teneffüs edebileceği konumlara gelmiştir. Bu da insanları yine hasta etmiştir. Ayrıca bu tahta kaplamalar kolayca alev alabilir yapıda olduklarından, birçok yangına mahal vermiştir. Gördüğünüz üzere pvc zemin kaplamasının insan sağlığı üzerinde çok güçlü bir etkisi vardır. Zemin kaplamasında pvc zemin kaplama farkı ise bu alternatifler üzerine başlamıştır.