PVC zemin kaplama Kaymaz

Zemin kaplamalar günümüzde çok çeşitlilik göstermektedir. PVC zemin kaplamalarda bu çeşitler bir tanesidir. Bu kaplamaların pek çok olumlu özellikleri bulunmaktadır. En önemli özelliği anti bakteriyel olmasıdır. Bu sayede yüzeyinde hiçbir canlı mikroorganizma yaşayamaz. Bu da PVC kaplamaların oldukça hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple PVC kaplamalar özellikle hastane gibi mekanlarda oldukça tercih edilmektedir. Anti statik özellik göstermesi de bir başka önemli özelliğidir. İnsan vücudunda dahi statik yük bulunmaktadır. Bu yük elektrikle çalışan bazı cihazları etkilemektedir. Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikli aletlerin bulunduğu yerlerde de PVC zemin kaplamaları uygulanmaktadır. PVC zemin kaplamaların pek çok model ve çeşitleri bulunmaktadır. Kaymaz PVC zemin kaplama da bunlardan bir tanesidir.

Kaymaz PVC zemin kaplama temizliği de çok kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen PVC zemin kaplamalar çok katmanlıdır ve cila yapmaya gerek yoktur. Homojen PVC zemin kaplamalar her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih sebebidir.

Kaymaz PVC zemin kaplama model ve renk kartelası oldukça geniştir. Yaptıracağınız mekana uygun renk ve modelleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. PVC zemin kaplama evlere, iş yerlerine, ofislere, hastanelere, yemekhanelere, spor salonlarına, okul ve kreşlere uygulanabilmektedir.