Pvc zemin kaplama fiyatları istanbul

Pvc zemin kaplama fiyatları istanbul  

Eskiden zemin kaplama denilince akla sadece muşamba çekilmesi gelirdi. Sonrasında ise muşambaların yerini tahta taban denilen kaplamalar, onların da yerini laminant parkeler aldı. Durum böyle kendi dünyasında ilerlerken, kullanıcıların şikayetleri başladı. Bu kaplamalar zaman içerisinde deforme olmaya, çizilmeye, eskimeye ve renk değiştirmeye başlayınca yerlerini başka kaplamaların alması farz oldu ve Pvc zemin kaplama furyasında baş döndürücü yenilikler yaşanmaya başlandı.

       Aslında bu yenilikler ülkemiz için yeni olup, Avrupa için sıradan zaten kullanılan maddelerden oluşuyordu.Pvc Zemin kaplama alanında ülkemize bu yeniliği yaşatan kaplamaların ortak özellikleri, kolay kolay eskimemeleri, yıpranmamaları, yapısal değişikliğe uğramamalarıdır. Ayrıca laminant parkelerdeki hemen hemen tek renk seçeneğinden kullanıcıların sıkılmış olması, müşterileri diğer kaplama türlerine yönlendirmiştir. İşte bu madde doğrultusunda oluşan bir başka ortak özellikte, kullanıcılara evlerinin ya da iş yerlerinin o dekorasyon havasını bozmayacak şekilde dizayn edilebilecek olmasıdır.

        Kullanıcıları cezbeden başka özellik ise arzu edilen görüntü, biçim ve dokuda dizayn edilebilmesi gelmektedir. Tahta kaplamalara göre sadece su ile temizlik yapılabilmesi bu tercihi haklı gösteren bir diğer noktadır. Bu ortak Pvc zemin kaplama ların isimleri epoksi, poliüretan, pvc, linolyum, vinil ve yanmaz kaplamalar olarak kendi aralarında çeşitli dallara ayrılarak müşterilerine emin ellerde hizmet vermektedirler. Üretici firmaların satış yoğunluklarına bakıldığında, çoktan laminant parkeleri geçmişe gönderdiği görülmektedir. Kullanım kolaylığı sunan yapılar her alanda önümüze çıkmaktadır.