Pvc zemin kaplama kampanyalı

Pvc zemin kaplama kampanyalı ,

     İç mekan tasarımlarında kullanılan pvc zemin kaplama sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

  Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan pvc zemin kaplama her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur. Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin ve farklı mekanların büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

PVC zemin kaplamalar son zamanlara oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC kaplamalar anti bakteriyel özellik göstermektedir. Bu sebeple üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır. Anti bakteriyel olmasının yanında an ti statik özellik de göstermektedir. Fiyatları da oldukça hesaplıdır. Böylece bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekanlara PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Bu tarz zemin kaplamaların pek çok modelleri bulunmaktadır.  zemin döşeme de bunlardan bir tanesidir.  tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. yalnızca inan sağlığı için sağlıklı değildir. Aynı zamanda doğa dostudur. Doğada kısa sürede çözülebilmektedir. Tarkett PVC zemin kaplamaların tamamı kolayca temizlenmektedir. Bu da temizlikle saatlerce uğraşmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Evlerinizde şıklığı yakalamak ve aynı zamanda sağlığınızı da düşünmek istiyorsanız.Pvc zemin kaplama kampanyalı, tercih edebilirsiniz.  desenleri ve renk kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple dilediğiniz renk ve desenlerde zemin kaplamalarını kolaylıkla tercih edebilirsiniz.