Ucuz Pvc 

Ucuz Pvc ,Pazardaki en geniş desen seçenekleri, olağanüstü dayanıklılık, temizleme ve bakım kolaylığı ve piyasadaki en iyi yaşam döngü maliyetleri için pvc zemin kaplama ürün grubumuz.

En Kaliteli hammaddeler Benzersiz Yüzey Yenileme Özelliği PUR – asla cila veya benzeri ürün gerektirmez Tüm yapısının kalitesi ve bileşimi ona üstün temizleme özellikleri verir Eşsiz performans En iyi yaşam döngü maliyetleri Yenilikçi Tasarım Mükemmel dayanıklılık ve yaşam döngü maliyetleri sunan canlı ve zarif, yönsüz desen serisinde kaliteli zemin kaplamaları, kullanıcıların değişen ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak renk ve desen kombinasyonlarında sınır tanımayacaktır.

Okullar, fabrika , gemi sağlık kurumları ve diğer kamu binaları gibi birçok yapı için uygun yapılı, kaliteli pvc zemin kaplamasıdır, Olağanüstü performansı ve özel renk paleti, biçimleri ve aksesuarları ile Antistatik Pvc Zemin markaları, başta Tarket olmak üzere Gerfloor,Forbo,Armstrong olarak çeşitli markalarla devam etmektedir ,

Antistatik Pvc Zemin,gerçekten çok çözümlü bir teklif sunma potansiyeli ile tasarımı bir araya getiriyor,Hastanelerden okullara,fabrikalar, otellere veya ofislere, ıslak alanlardan yatak odalarına kadar tüm ortamlarda tek bir çözüm veya çevre kusursuz uyum sağlayan eksiksiz bir çözümler bütünü sunabilir.

 Ucuz Pvc ,Yenilenmiş malzemeyi yepyeni bir tasarım potansiyeliyle ve renk sayısı ikiye katlanarak yelpazesiyle buluşturuyor. Yeni biçim ve aksesuarların –karolar, döşeme tahtaları, akustik ve kaymaz, ayrıca çok renkli kaynak kordonları– eklendiği,birçok çözüm sunan gerçek bir teklif,Ucuz Pvc renklere uzanan yelpazesi, kullanıcı dostu konforu ve ahşap görünümüyle her ortama uygun bir renk ve tasarım çözümü sunuyor. Bu kadar çok seçenek sayesinde, duruşu ve fonksiyonu değişse de performanstan ödün vermeden tüm alanlarda akıp giden sonsuz bir yüzey oluşturmak mümkündür