Zemin kaplama çeşitleri

Zemin kaplama çeşitleri , Kuruluşumuzun kuruluşundan bu yana müşterilerimize Yoğun kullanımlı alanlara ve evlere uygun Pvc zemin kaplama ürünleri sağlıyoruz. Pvc zemin kaplama , mükemmel dokusu ve eşsiz kalitesi ile mükemmel bitirme ve takdire değer olarak dikkat çekiyor. Pürüzsüzdür ve mükemmel tasarımı ve kalite faktörü ile dikkat çekmektedir.

Dünya genelinde artan oranda tercih edilen  , Zemin kaplama çeşitleri , Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kalitesi ve gerçekçi yüzey dokusu ile ideal bir zemin kaplamasıdır.  PVC zemin kaplama , doğası gereği çizilmeye ,darbelere dayanıklı bir malzemedir. Güçlendirilmiş (PUR) üst yüzey katmanı olan ,malzemenin yoğun trafik alanlarına karşı dirençli olmasını sağlar.

Bu ürün görsel açıdan renk kartelamızı sunuyoruz Uygulamalara dayalı uzmanlaşmış özelliklere sahip farklı ihtiyaçlara hitap eden özel Vinil Zemin Kaplama ürünleri sahibiz,Zemin kaplama çeşitleri ,  Konutlardan ,Ticari yoğun kullanımlı alanlara çok elektrikli güç kontrol odalarına kadar geniş bir alana yayılmış ürünlerle, nispeten makul fiyatlarla sunabilmekteyiz