TUZLA PVC ZEMİN KAPLAMA

Tuzla pvc zemin kaplama ,Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri ve buna benzer trafiği yoğun olan mekanlara eşsiz renk desenlerinin yanı sıra bakımı ve temizliğinin pratik olması bu zemin kaplama gurupları yoğun talep görmektedir. Üzerindeki filim 0.15, 0.50 ve 0.70 mikron filim tabakası mevcut olup zengin bir renk ve desen seçeneğine sahiptir.

Pvc zemin kaplama uygulanacak alanın zemin etüdü yapılmalı ve döşenecek olan Pvc kaplamaya uygun olup olmadığı denetlenmelidir. Tuzla pvc zemin kaplama Zemin kaplama malzemelerinin yer de düzgün ve gösterişli durmasında ki en büyük etken zemindir. Zemin ne kadar düz olursa yere uygulanacak malzeme de o kadar şık durmaktadır, bozuk olan zeminlere tesviye şapı yardımıyla akıllı şap atmak gerekmekte olup fakat fazla vakit yok sa eğer çelik macun yardımıyla lokal tamirler yapılmalıdır.

Tuzla pvc zemin kaplama Daha sonra ise uygulanacak olan malzemelerin zemin ölçülerine göre kesilip hazırlanması gerekmektedir. Bu şekilde uygulamaya başlanmalıdır.Firmamız pvc zemin kaplama yapıştırıcısı olarak profesyonellerin kullanmış olduğu UZİN markalı Pvc zemin kaplama yapıştırıcısı kullanmaktadır. Pvc yer kaplama yapıştırıcısı olarak UZİN markalı yapıştırıcıyı tercih etme sebebimiz yoğun trafik zemin kaplamaların da yüksek dayanıklılık suya karşı çözülme riskini ortadan kaldırdığı için tercih etmektedir.

Pvc Yer kaplama uygulama alanları oldukca geniş olan zemin kaplama gurubudur.  Tuzla pvc zemin kaplama Çok tercih edilme sebeplerinde ise uygulanacak alanın durumuna göre alternatif çözümler bulunmasıdır.Pvc zemin kaplama , sudan asit ve kimyasal maddelerden etkilenmez , Aşınma ve darbelere karşı dayanıklı Tuzla pvc zemin kaplama ZEMİN KAPLAMALARI Poliüretan (PUR) ile yüzeyi güçlendirilmiştir cila ve bakım ihtiyacı yoktur Her türlü Pvc zemin kaplaması Zemin kaplama sahip olan pvc ürünlerinin renk ve desenlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.