Bizi Takip Edin!

Biz Sizi Arayalım!

(0535) 679 18 79
(0216) 494 07 74
info@sahserpvczeminkaplama.com

  • Pvc Zemin Kaplama
  • KARO HALI UYGULAMALARI
  • Spor Zemİn Kaplamaları
  • LİNOLYUM

ŞAHSER
Yer Kaplamaları

Pvc Zemin Kaplama Nedir ?

Ülkemizde en çok tercih edilen kaplama türü olan PVC zemin kaplama, pürüzsüz görünümü ve kullanım rahatlığı,yönleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. PVC, en temelde bir plastik çeşitidir ve içerisinde petrol ve klor elementleri bulunmaktadır. PVC Zemin Kaplamanın Kullanım Alanları Alanları Nelerdir? Hastane, okul, devlet kurumları, fabrika ve ofis ortamları, özel gündüz bakım evleri, kurs merkezleri, cerrahi müdahale yapılan hekimlikler PVC zemin kaplama tercih eden başlıca çalışma alanlarıdır.

 

PVC Zemin Kaplamanın Genel Özellikleri Nelerdir?

Dayanıklılık: PVC zemin kaplamanın dikkat çeken ilk özelliği kullanışlı yapısıdır. Suya ve neme dayanıklı yapısıyla özellikle okul ve hastane gibi çokça insanın girip çıktığı, çok fazla kirlenme durumlarıyla karşı karşıya,kalınan kurumlarda tercih edilen ilk kaplama malzemesi olmayı başarmaktadır. PVC zemin kaplama,ayrıca yanmaya da dayanıklı yapıya sahiptir. Olası bir yangın ya da ateş alma durumunda kaplamaların tutuşması söz konusu olmayacaktır. Küflenme, paslanma ya da leke kalması gibi durumlar, kaliteli bir PVC zemin kaplamada asla görülmezler.

Poliüretan ile kombinasyon halinde benzersiz avantajlara sahip zeminleri zenginleştiren büyük miktarda saf '' % 100 PVC'' içerir özel aşınma tabakası yapısı olan Dünya genelinde yüksek oranda tercih edilme sebebidir , Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kalitesi ve gerçekçi yüzey dokusu ile ideal bir zemin kaplamasıdır.

PVC zemin kaplama , doğası gereği çizilmeye ,Darbelere dayanıklı bir malzemedir. Güçlendirilmiş (PUR) üst yüzey katmanı olan malzemenin yoğun trafik alanlarına karşı dirençli olmasını sağlar,Uygulamalara dayalı uzmanlaşmış özelliklere sahip farklı ihtiyaçlara hitap eden özel Vinil Zemin Kaplama ürünleri sahibiz.

Konutlardan ,Ticari yoğun kullanımlı alanlara çok elektrikli güç kontrol odalarına kadar geniş bir alana yayılmış ürünlerlerdir ,Aynı zamanda cila gerektirmeyen yapısı ile kendi özelliğini uzun yıllar koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

Çevre bilinci ile üretilmiş ürünler çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanmaya devam ediliyor,Günümüz teknolojisi ile buluşan kaplamalar her gün bünyesine bir özellik daha katmaktadır,Pvc Zemin Kaplamaları’nın en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir.

Zemin kaplamalar günümüzde çok çeşitlilik göstermektedir. PVC zemin kaplamalarda bu çeşitler bir tanesidir. Bu kaplamaların pek çok olumlu özellikleri bulunmaktadır. En önemli özelliği anti bakteriyel olmasıdır. Bu sayede yüzeyinde hiçbir canlı mikroorganizma yaşayamaz. Bu da PVC kaplamaların oldukça hijyenik olmasını sağlamaktadır,bu sebeple PVC kaplamalar özellikle hastane gibi mekanlarda oldukça tercih edilmektedir. Anti statik özellik göstermesi de bir başka önemli özelliğidir,İnsan vücudunda dahi statik yük bulunmaktadır,bu yük elektrikle çalışan bazı cihazları etkilemektedir. Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikli aletlerin bulunduğu yerlerde de PVC zemin kaplamaları uygulanmaktadır. PVC zemin kaplamaların pek çok model ve çeşitleri bulunmaktadır,PVC zemin kaplama da bunlardan bir tanesidir

İç mekan tasarımında kullanılan sağlıklı bir ortam arayanların tercih edebileceği kaplama çeşididir. Doğadan izler taşıyan koleksiyonlarla beraber loş ortamlı ahşap tasarımlara renk katan eşsiz tasarımlar hem şıklık hem de zarafet yarışına girmiş durumdalar. Sadece gri tonlarının olmadığı renk seçenekleri arasında cıvıl cıvıl renkler de bulunmaktadır. Bununla birlikte ortamda zıtlıklarla birlikte farklılık oluşturulması vazgeçilmez olmaktadır.

Mekanlarınıza pvc  döşeme arıyorsanız, kolay kullanımlı, yelpazemiz kesinlikle idealdir,Pvc pazar lideri markalardan, geniş bir ahşap, taş ve fayans görünümlü  döşemesi arasından seçim yapabilirsiniz,seçimde, fiyatta ve kalitede - ürün ve hizmetlerimizden% 100 memnun kalmanız sunmak bizim pratiğimizdir,Yüksek teknolojili ürünlerimiz ve uzman kurulumumuzla zeminlerinizin yıllarca dayanabileceği vaatlerimizi yerine getiriyoruz,Size döşeme seçeneklerinde sınırsız seçenek sunma uzmanlığımızdır,gerçek aşınma ve yıpranmaya dayanan geniş bir renk ve stil yelpazesinde döşemeler istiyorsanız, Pvc zemin kaplama’yı seçin.

 

– PVC zemin kaplama neden suya dayanıklıdır, kabarmaz, küf yapmaz?
Suyu emecek herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan üretilen pvc zemin kaplama , rutubeti içine almadığından küf oluşumuna izin vermez; koku üretmez.ısıya ılıtımlı ürünlerdir...

PVC zemin kaplama uzun yıllardır tercih edilen zemin kaplama yöntemlerindendir. Bu kadar popüler olmasının pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Temizliği oldukça kolaydır.

Temizlikle çok uğraşmak zorunda kalmayacağınız için yorulmazsınız böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Bir diğer özelliği ise anti bakteriyel özellik göstermesidir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde bu yüzeylerde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da PVC zemin kaplamalara hijyen özelliği kazandırmaktadır. Bu sebeple hijyenin ön planda olduğu okul hastane kreş gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Özellikle hastanelerin ameliyathaneleri ve yoğun bakım ünitelerinde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Statik elektrik elektrikle çalışan hassas cihazları etkilemektedir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların fazla olduğu yerde PVC zemin  kullanılır. PVC zemin kaplamanın pek çok marka ve modeli bulunmaktadır

'' Yanmaz PVC zemin Kaplama ''

Yanmaz özellikte ve Sertifikaların oluşu ile satışlarını arttırmıştır. PVC zemin kaplama sistemlerinin pazar payı hem Türkiye'de hem de Dünya'da hızla yükselmektedir. Bunun oluşmasını sağlayan faktörler; zemin kaplama alanında teknolojinin ilerlemesi ve üretilen ürünlerin kalitesinin yüksek seviyelere ulaşmasıdır.

Artık bireyler de kaliteli ürün tercihinde hassas davrandıkları için bu ürünlerde oluşan müşteri memnuniyeti sayesinde bilhassa Avrupa'da olmak üzere ticari ortamlardaki pazar payı ciddi bir yere gelmiştir , Piyasada en çok talep gören müşterilere en iyi performanslı ürünlerdir. Canlı renklerin ve tasarımların dahil edileceği uygulama alanları için ideal bir seçenektir .

• Eşsiz tasarım

• Yüksek güç

• Mükemmel doku

• Dayanıklı ve Eşi benzeri görülmemiş aşınma direnci

• 0,7 mm saf PVC şeffaf aşınma tabakası

• Kolay ve düşük maliyetli bakım için PU kaplama

• Çizilmelere, aşınmaya, kirlenmeye ve lekelenmeye karşı mükemmel

• Çok dayanıklı ve suya dayanıklıdır.

• Kimyasallara ve sıvılara karşı mükemmel dirençlidirler.

• Temizlenmesi çok kolaydır.

• Mükemmel kaymazlık özelliklerine sahip olun Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır.

İnsan sağlığına tehdit oluşturan hiçbir madde içermemesi sebebiyle tercih edilmektedir geleneksel zemin kaplama malzemeleri yerine dünya genelinde artan oranda tercih edilen dayanıklı,Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz, hammadesi pvc esaslı olan zemin kaplama ürünüdür. 

Zengin renk ve desen seçenekleri bulunan kolay uygulanabilirliği,leke tutmaması ve temizliği zahmet gerektirmeyen Pvc zemin kaplama , Hijyen gerektiren yerlerde daha çok tercih edilmektedir .

Hastanelerin Ameliyathane yoğun bakım gibi ünitelerinde, Yemekhanelerde, Gıda sektöründe, Veterinerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.Malzeme seçimlerden sonra ilgili proje için bir kez daha son onayınız alınarak sipariş ve uygulama sürecine geçilmektedir.Bu geniş ve çok yönlü portfolyoyu tamamlamak için zemin kaplama ürün yelpazesiyle Şah-ser yer kaplama Firmamız her proje için "çözümleri ''sunarak ürün kalitesini ve profesyonel uygulama ekipmanı temin eder.

Pvc Zemin Kaplama

Şahser Zemin Kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA ,

Şah-ser yer kaplama firmamız ,Eşsiz performans En iyi yaşam döngü maliyetleri Yenilikçi Tasarım Mükemmel dayanıklı ürünlerle zemin sektöründe kalite ve geniş renk seçenekleri ve stoklarıyla zemin kaplama hizmeti vermekteyiz.

 

Öncelikli olarak nedir, ne işe yarar, yeterince kullanışlı mı ; Bunları irdelemekle işe başlayalım Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır; Pvc zemin kaplama ,türü ile de desteklenen , kolay uygulanması yanında temizliği de pratiktir. Aynı zamanda ekonomik olan çeşitleri ile tercih edilme oranını arttırmaktadır.

 Çevre dostu tasarımlar ile yeniden işlenebilir malzemeler olması da tercih edilme noktasında birer sebeptir. Mağaza ve süper marketlerde de kullanıma sunulmuştur. Ayrıca memnunluk ölçüsü oranında her alana yayılma imkanı yakalamıştır.

Çevreden gelebilecek herhangi bir darbeye karşı direnç gösteren ürünler son derece kullanışlıdır. '' Mükemmel dayanıklılık '' ve yaşam döngü maliyetleri sunan canlı ve zarif, yönsüz desen kaliteli ürün serileriyle uyumlu renklerde, güvenli, kaydırmazlık, dayanıklılık ve ses azaltma özelliklerine sahip şık ve Avrupa birliğinde özel olarak üretilen Pvc esaslı bir üründür.

Günümüzde PVC zemin kaplamalar oldukça popülerdir,Bunun sebebi sağlığa zararları olmayışı, kullanımı ve uygulamasının da kolay oluşundan kaynaklanmaktadır. PVC zemin kaplama’ların pek çok avantajı bulunmaktadır. Temizliğinin kolay olması avantajları arasındadır. Temizlikle çok zaman harcamadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Fakat PVC zemin kaplamaların en önemli sebebi ve en büyük tercih sebebi Anti bakteriyel olmasıdır.

Görüntüsü ve işlevi ile tercih oranı sürekli artan bir ivme gösteren yeni tarz yer döşemeleri, sizlerin hayallerini gerçekleştirmek adına farklı renklerle piyasaya çıkmaya devam ediyor.

Hayatımızın her alanına yerleşmiş olan yer döşemeleri aynı zamanda temizlik açısından da öne çıkmaktadır.Bir vinil uygulama olan döşeme yapısı ve özellikleri gereği her alanda kullanılmaya uygundur,Kaydırmaz, toz tutmaz ve hijyenik gibi önemli özellikleri ile en çok Hastane'ler ve Okul'larda kullanılmaktadır.

 Pvc zemin Genelde trafiği yoğun alanlarda alanlarda (Islak Zeminlerde) suyla dayanıklı yapısıyla bir adım öne çıkmaktadır,yüksek trafik koşullarında üstün bir zemin performansı sağlayan bir kompozisyona sahip eşsiz yüksek yoğunluklu preslenmiş zemin kaplamasıdır .

Sağlam ve çok Dayanıklı bir Alternatif sunmaktadır. Kurulum ve bakımda hâlâ verimli olmasına rağmen görünümü var. Bu ofis ve perakende ortamlarda, özellikle ağır yüklerin yoğun trafikte olması bekleniyorsa idealdir 

Yoğun kullanımlı mekanlarda kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla üretilmiştir.Ayrıca herhangi bir cila gerektirmeyen ürünler uzun yıllar kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Her geçen gün öneminin arttığı bu dünya da her zaman sağlıklı ürünler kullanılmakta ve de hayatın ne kadar önemli olduğu vurgulanmaktadır.

Ahşap gibi otantik görüntüler oluşturan tarzda yapıları da okulların spor salonlarında kullanılması uygundur. PVC zemin kaplama'ların temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle çok uğraştırmadığı için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz .

PVC zemin kaplama Homojen ve Heterojen zemin kaplama olarak ikiye ayrılmaktadır.

Homojen PVC zemin kaplama ; ise her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça iyidir,Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu mekanlarda daha çok tercih edilir. Kullanımdan dolayı yüzeyinde eskime olduğunda tekrar cilalanarak ilk günkü haline döner.

Hijyen gerektiren yerlerde daha çok tercih edilmektedir Hastanelerin ameliyathane yoğun bakım gibi ünitelerinde, yemekhanelerde, gıda sektöründe, veterinerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir,standart olarak 2mm kalındılığındadır ve stabil ortamlar da ve elektronik cihazların ve ameliyathanelerin tabanların da kullanılan yapısı gereği ortamdaki tozu üzerine çekmesi sayesin de toz uçuşması ile elektronik ortamlarda ve ameliyathane’lerde ki cihazların zarar görmesini engellemesi açısından tercih edilir.

Heterojen Pvc zemin kaplama ; cila gerektirmez,Aşınma dayanımı da iyidir. Heterojen olduğu için katmanlar halindedir,Tasarım, kaymalara karşı dayanıklılı konfor, kolay bakım ve dayanıklılık heterojen temel özelliklerindendir. re rulo ve karo formatında, ahşap, taş ve metalden oluşan geniş seçenek imkanı sunar.üstündeki Pur film tabakakası yoğun trafik alanlara darbelere ve uvi ışınlara dayanım oranı yüksek olan Anti bakteriyel ve kendiliğinden cilalı zemin kaplamasıdır .

Pvc zemin kaplama Uygulaması ; Uygulama yapılmadan önce Zeminin düz olması çok önemlidir malzemenin daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayan faktör zemindir. Eğer bozuksa Astar lokal tamiratla düzelme imkanı yoksa ''Self Levelling şap'' uygulaması yapılmalıdır bu uygulama aşaması bittikten sonra Pvc zemin kaplama yapıştırıcı ile ürün döşenir , Eğer ekleri mevcut olursa Birleşim yerleri sıcak kaynak çekilerek birleştirilir. Sıcak kaynakla düz su geçirimsiz bir zemin elde etmiş oluruz ve hoş bir görünüm oluşur profosyonel kaliteli işçilik çok önemlidir,Malzeme seçimlerden sonra ilgili proje için bir kez daha son onayınız alınarak sipariş ve uygulama sürecine geçilir.

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları ; Yüzey (Pur) tabakasına göre değişiklik göstermektedir Fiyatlar ölçüm alındıktan sonra alanınızın m2 sine göre hesaplanır ,İndirimli ve kampanyalı ürünlerimiz mevcuttur ve sizlerde bunlardan yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

PVC ZEMİN KAPLAMA

Zemin Kaplama

Ürünlerİmİz

Karo Halı

Marine Halı

Spor Zemin Kaplamaları

PVC Zemin Kaplama

Zemim Kaplama

Uygulamalarımız

Zemin Kaplama

Blog

08 MAR

Zemin Kaplama Çözümleri

Şahser Zemin Kaplama yenilikçi zemin çözümleri ilkesi üzerine kurulmuş, teknolojiyi ve kaliteyi har

25 MAR

Pvc zemin kaplamaları

PVC zemin kaplamaları, sistemlerinin pazar payı hem Türkiye'de hem de Dünya'da

TUZLA PVC ZEMİN KAPLAMA

Tuzla pvc zemin kaplama ,Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmekted